Dětské elektrické autíčko VW Transporter pro dvě děti, dálkové ovládání pro rodiče > varianta modrá (poslední 2 ks)

Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 6.950,00 Kč
kus
olkswagen T1 Samba - hippie auto - má nádherný vzhled původního modelu - klasiky roku 1960, kvalitní materiály a zpracování, otvírací dveře, jezdí vpřed a vzad na nožní pedál s plynulým rozjezdem, nebo se ovládá dálkovým ovladačem 3 rychlosti vpřed / 3 vzad, pravá, levá, s přednostní jízdou nad pedálem tzn. dítě můžete ovladačem zastavit.

Jízda vpřed, vzad na pedál se ovládá řadící páčkou na palubní desce, po zapnutí vypínače zazní originální start motoru a jízdy, rozsvítíte originální palubní přístroj a voltmetr na rádiu, zvukové efekty: klakson, písničky ovládané na volantu, digiplayerem USB, MP3, TF s krásným zvukem volíte vlastní hudbu a hlasitost, zapnutím vypínače svítí přední hlavní LED světla, směrovky, zadní světla. Obě nápravy jsou pérované, EVA kola (design klasických gumových kol, odolný a měkkný plast) zajišťují tichou a příjemnou jízdu, autíčko brzdíte dálkovým ovladačem nebo při nesešlápnutém pedálu tah motoru nahrazuje brzdu.

T1 má náhon na obě zadní kola a tím je vhodné i pro jízdu v terénu a po trávě. Po vyklopení madla ze zadního nárazníku můžete auto odtáhnout nebo odtlačit (např. po vybití baterií nebo při parkování). Pro větší bezpečnost dítěte je na sedačce stavitelný bezpečnostní pás.

Volkswagen Transporter T1 nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu, jízdou v tomto fantastickém autě bude vaše dítě všude středem pozornosti a zájmu okolí. Náhradní díly jako baterie, nabíječky, motory s převod, řídící jednotky, dálkové ovladače, vypínače atd. máme pro své zákazníky na skladě a můžeme tedy bezproblémově řešit případné reklamace nebo i záruční a pozáruční servis (vše skladem v ČR, žádné čekání).

průměr EVA kol: 25cm, šířka kol: 10cm

šířka sedaček: 2x25 cm, šířka sezení: 53cm

nášlap od země: 20cm, hrana karoserie po otevření dveří: 32cm

nabíječka: z 230V na 12V/ 1000mA, splňující normu CE, EMC

čas nabíjení baterie: 8 až 12 hod při úplném vybití

délka provozu při plném nabití: 1 až 2 hod.

určeno pro: děti od 3 do 8 let dle výrobce, dle našich zkušeností max. do 6 let věku dítěte


Info: CE certifikace dokládána celnici při dovozu, přikládáme návod v Českém jazyce a máme také svůj originální focený návod k sestavení každého autíčka, se kterým zvládne sestavení opravdu každý (máme vyzkoušeno na tisících zákazníků)

expedice v kartonu 133x76x52cm o váze 36kg

Základní parametry
Barva: červeno - bílá
Baterie:12V / 10Ah
Motor:2x 45 W
Rychlost:3 - 5 km/h
Nosnost:40 kg
Určeno pro děti:do 6 let
Dálkové ovládání:ano
Rozměry vozítka
Délka:130 cm
Výška:48 cm
Šířka:82 cm
Váha:30 kg
Záruka
Záruční doba:
24 měsíců