Cyklosedačka WEERIDE Safefront 2018 > varianta sedačka DELUXE modrá

WEERIDE
Dostupnost zboží: 2 dny
CENA 3.190,00 Kč
kus
WeeRide cyklosedačky jsou navrženy pro vyšší standard jízdy na kole s důrazem na bezpečnost a pohodu dítěte a jezdce. Cyklosedačky WeeRide mají moderní design, lepší rozložení hmotnosti a lepší stabilita kola při jízdě s dítětem. Cyklosedačka WeeRide Vám umožní prožít s dítětem v průběhu jízdy na kole více společné pohody a to díky zvýšenému pocitu kontroly nad dítětem. Již nebudete muset přemýšlet co Vaše dítě za Vašíma zády dělá. Nebudete muset jej kontrolovat a tím pádem ohrožovat dítě nesoustředěnou jízdou. Cyklosedačka WeeRide je montovatelná skoro na všechna kola a má snadnou údržbu. Polstrování sedačky je snímatelné a omyvatelné, na dotek je vyrobeno z příjemného materiálu o tloušťce cca. 12 mm.

Sedačka má snadnou instalaci pomoci speciálního ocelového držáku, který se upevní na přední část rámu kola pod tyč řídítek a zadní sedlovou tyč kola. Sedačka se upevní na tento držák a pokud se budete chtít projet bez sedačky, tak ji lehce a rychle dáte z držáku dolu a můžete vyrazit. Držák na kterém je sedačka upevněna, je nastavitelný na dálku. Zadní strana držáku je navíc nezávisle od držáku výkyvná nahoru, nebo dolu pro lepší nastavení polohy držáku na kole. Tímto se stává cyklosedačka velmi ojedinělou a využitelnou u široké škály jízdních kol. Tuto multifunkčnost ještě upevňují roztažitelné objímky na obou stranách držáku, které jsou stahovány šrouby. Zadní objímka pojme sedlovou tyč jízdního kola již od průměru 20 mm a přední objímka pojme trubku přední části rámu jízdního kola již od 30 mm. Výška přední objímky je 23 mm.

Obsahem balení cyklosedačky je :

1 ks - cyklosedačka WeeRide
1 ks - držák cyklosedačky
1 ks - nářadí
1 ks - český návod

Celý držák je vyrobený z kovu.

Samotná sedačka je připevněna k držáku šroubem, její poloha v držáku je nastavitelná ( do předu, do zadu - cca. 4 cm ).

Sedačka je navržena pro děti ve věku od 1 – 4 let s nosností 15 kg. Váha cyklosedačky včetně držáku je cca. 2,8 kg. Sedačka je vybavena pětibodovými bezpočnostnímí pásy s nastavitelnou délkou. sedačka je vyrobena z tvrzeného plastu.

Varování - Vždy po usazení dítěte do cyklosedačky jej připoutejte pásy, aby namohlo vypadnout. Nenechávejte dítě v cyklosedačce při odstavení jízdního kola bez dozoru.