Mašinka Tomáš dřevěná vláčkodráha stanice Tidmouth s točnou > varianta Rozšíření - depo TIDMOUTH

Dostupnost zboží: 6 dní
CENA 2.450,00 Kč
kus
Už děti od 18měsíců mohou mít svoji vlastní stanici.

Set obsahuje: Stanici Tidmouth Shes s otočnými kolejničkami. Vláčky nejsou součástí balení.

Více info:
Je výrobek na baterie?: Ne
EAN:
Hloubka výrobku: 29,5 cm
Jakou baterii výrobek obsahuje?: N/A
Šířka výrobku: 29,8 cm
Váha výrobku vč. balení: 3,1 kg
Věk: 18m+
Výška výrobku: 13,3 cmDřevěná vláčkodráha

TWRS logo Nepotřebuje už vaše děťátko rozšířit svoji vláčkodráhu?


Hračky, které učí sociální vztahy. Děti si osvojují základní normy chování a učí se soupeřit i spolupracovat. Nejoblíbenější hračky jsou ty, které představují živé tvory. Mají je rády, starají se o ně a svěřují se jim. Jsou to kreativní hračky, které si mohou sami sestavit nebo vyrobit.

Tomášova dřevěná vláčkodráha...

Poutavé příběhy o mašinkách, které znáte z televize či knížek, musí mít vaše dítě ve svém pokojíčku. Právě teď se díky mašinkám učí navazovat přátelství a řešit životní situace. Sestavení setů podporuje dětskou fantazii, děti mohou následovat návod nebo si vytvořit vlastní okruh. Jednotlivé sety se dají vzájemně propojit, nebo postačí koupit další koleje s mašinkami pro vytvoření vlastního příběhu...

Tomášova dřevěná vláčkodráha je vyrobená z vysoce kvalitního dřeva z cukrového javoru ze Severní Ameriky, což zaručuje její vysokou životnost. Všechna vozidla mají na podvozcích natištěna svá jména a přichází s unikátními popisnými kartičkami, které podporují sběratelství. Tomášova sestava Vám nabízí vše, co potřebujete, aby jste zůstali u vláčkodráhy, ať to jsou vozidla, mašinky na baterie a doplňky jako mosty, tunely nebo stanice.

Tento herní systém dřevěné vláčkodráhy je známý a oblíbený v mnoha zemích Evropy a USA. Vznikl na základě úspěšné knihy "O mašince Tomášovi a jeho přátelích" jejíž několik dílů vyšlo již také v ČR - v nakladatelství EGMONT a těší se veliké oblibě mezi dětmi. Tomáš v nich vystupuje jako veselá a neposedná mašinka, která prožívá dobrodružství se svými kamarády mašinkami a vagónky.